Pension MARTIN PRAHA

cz en de
11

Pension

Jen velmi málo pražských lokalit vám poskytne stejné možnosti jako Bílá Hora, kde se pension nachází. Ať se již chcete ubytovat na své rodinné dovolené nebo na pracovní cestě, vždy oceníte dosažitelnost pensionu z různých směrů i služby, které nabízíme. Jak se sami můžete přesvědčit na mapě, pension se nachází v okrajové ulici této klidné čtvrti, a tak se z našich oken přímo díváte na královskou oboru a nejste rušeni v odpočinku hluky velkoměsta.

x

Na našem penzionu hosté nejvíce oceňují mimořádně dosažitelnost centra Prahy a následně pensionu z centra, což je příjemné zvláště v noci. Časovou dostupnost si můžete ověřit v tabulce dole.

Dalším rychle dosažitelným bodem je letiště Praha-Ruzyně, proto mnoho z našich zákazníků využívá náš penzion k přespání před brzkým letem.

Čtvrť Bílá Hora je sama o sobě velmi zajímavá, protože přesně zde se 8. 11. 1620 započala slavná bitva na Bílé Hoře, která byla nezpochybnitelně milníkem českých dějin. Tuto bitvu připomíná několik drobných památmíčků, ke kterým se od nás dostanete za pár minut.

12

Dosažitelnost

Zastávky Městské hromadné dopravy jsou vzdáleny cca 5 minut chůze od pensionu, tuto vzdálenost je možno překonávat autem, do centra však neznalým auto brát nedoporučujeme kvůli častým problémům s parkováním.

CílDosažitelnost (min)Způsob dopravy
Pražský hrad12 Tram
Letiště11 Auto
Staroměstské nám.25Tram
Karlův most 20Tram
Židovská čtvrť20 Tram
Petřínská rozhledna10 / 25 Auto / Tram
Slavie Praha(Stadion)5 / 20 Auto / Bus
Sparta Praha (Stadion)10 / 25Auto / Tram
Plochá dráha Markéta5 / 25Auto / Chůze
Sazka arena45Tram
13

Pokoje

Vzhledem k tomu, že se jedná o penzion relativně menší kapacity, nemusíte se bát neosobního přístupu nebo nepříjemného personálu.

Pokoje jsou rozčleněny do dvou pater, z nichž je přízemí bezbariérově přístupné. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC, jsou vybaveny televizí se satelitním příjmem. V každém pokoji jsou tedy dostupné programy: ČT1, ČT2, Prima, Nova, CT24, CNN, BBC World, Eurosport, MTV Central, Sky news, Euronews, CNBC Europe, Al Jazeera, ZDF, DSF, PRO7, RTL a další.